Prenatal sounds 2 hours, white noise – biały szum

Prenatal sounds 2 hours, white noise - biały szumViews:167760|Rating:3.93|View Time:2:1Minutes|Likes:841|Dislikes:229
Soothing sounds to a child in utero. This recording will help you get to sleep or concentrate. White noise heard in the prenatal period, helps young children to fall asleep because it reminds them the safest period of life.
Kojące dźwięki dochodzące do dziecka w życiu płodowym. To nagrania pomoże zasnąć lub się skupić. Biały szum słyszany w okresie prenatalnym pomaga zasnąć małym dzieciom ponieważ przypomina im najbezpieczniejszy okres życia.

19 thoughts on “Prenatal sounds 2 hours, white noise – biały szum

  1. Mój syn gdy się urodził żaden szum nie dawał rady dziś zmęczony płacz w wniebogłosy smoczka nie bierze bo nie lubi nawet kciuka nie dyda czasem ale rzadko jeżdżę po mieszkaniu wózkiem nie działa chodź zawsze to dawało radę tulenie nie w końcu wzięłam go na ręce chodziłam po mieszkaniu nic płacz wzięłam telefon i włączyłam to… I padł naprawdę jestem w szoku 😮

  2. Wypróbowałam wielu szumów…i z YouTube i z apek, ale nic tak nie działa, jak ten szum…nawet w trakcie ataku kolki mały jest spokojniejszy przy tym konkretnym szumie, niż bez niego. Serdecznie dziękuję.

  3. Moja córka od godziny kręciła aferę w środku nocy. Nic nie pomagało, tulenie, noszenie, śpiewanie, nic. Włączyłam ten szum i natychmiast się uspokoiła. Ma półtora roku i myślałam, że jest za "stara" na takie numery. Jestem pod wrażeniem 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *